| Deliaaa2003 a întrebat:

Stie cineva daca partea a treia din dangerous love va mai fi postata pe wattpad? Asta pentru cei care au citit o si stiu despre ce vorbesc..si daca nu va mai fi postata de unde as putea s o cumpar?

2 răspunsuri:
| Bellutza02 a răspuns:

Nu cred.Nu inteleg la ce te referi, de unde sa o cumperi, eu știam că nu este publicata.

| Yuky12 a răspuns:

Varianta publicata nu va mai continua pe wattpad insa la cum o cunosc eu pe scriitoare trebuie sa ne asteptam la ori ce. Totusi daca doresti cartile Dangerous Love aka iubire periculoasa le gasesti pe eMAG sau elefant