| Vavaregenge00001 a întrebat:

Stie cineva daca pot afla adresa cuiva cu nr de telefon sau cu numele? Am mare nevoie sa aflu, stiu ca am pus o intrebare stupida dar am tot cautat pe internet si nu prea gasesc. Daca stie cineva si vrea sa ma ajute va rog sa raspundeti.Multumesc!

1 răspuns:
| mladi a răspuns:

Cu numele poti daca ai relatii la politie, sau la primarie (sau stii tu cum se mai ung rotiile statului nu ai relatii, dar cu uns rotile doar la primarie la vreo secretara ceva si fi foarte discret). A da sau DETECTIV PARTICULAR. dar daca nu e ceva complicat e mai simplu sa o ceri persoanei in cauza.