| bloonduta a întrebat:

Stie cineva daca telefonul Nokia asa 210 are beculet pentru mesaje si pentru baterie? si cum sunt afisate mesajele? Sub forma de conversatie sau sunt cum erau la telefoanele vechi adica in ordinea in care le primeai si nu conta de la cine?

1 răspuns:
| SucDeGuava a răspuns:

Nu are niciun tip de beculet laughing Mesajele poti sa le ordonezi in ambele feluri: separate, in ordinea in care le-ai primit sau sub forma de conversatie (gen cum e pe chat pe facebook)