| ella7emma a întrebat:

Buna,stie cineva o aplicatie in care pot sa gaseac haine dupa poze? De exemplu: gasesc o poza pe internet si o pun pe acea aplicatie si imi arata unde pot sa cumpar acea haina. Multumesc! Dau funda!(as vrea mai mult pentru Android dar nu ma deranjeaza si pentru ios pentru ca ma gandesc sa imi vumpar unu)

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Click pe poză, apare o căsuță, iar una din acțiuni este "caută cu google". Dai caută, apoi dacă există link-uri ți le arată, dacă nu arată alte poze cu produse apropiate de cel căutat.

| ancaval a răspuns:

Nu știu dacă există așa ceva.

| Kenji2Uchiha a răspuns:

Da, se numeste google images.