| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Stie cineva un model de cerere de transfer de la un liceu la altul? Trebuie sa fac 2 cereri:pentru directorul actualului liceu si pentru directorul liceului la care vreau sa ma transfer. Ma puteti ajuta, va rog? Fundaahee hee. Thanx.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai pentru liceul unde vrei sa te transferi
incepi sus pe foaie Domnule Director, (eventual al... si scrii numele liceului)si apoi
Subsemnata numele tau, eleva in clasa asa...in anul scolar 2009-2010(trebuie sa te referi la anul trecut)la liceul asa...doresc sa imi aprobati transferul la liceul dumneavoastra in clasa nu stiu care profil asa deoarece:si pui niste motivebatting eyelashes
si la fel si pentru liceul taubig grinomnule Director, solicit sa imi aprobati cererea de transfer, deoarece...
Succes! :*