| BauBauMyu a întrebat:

Stie cineva un program de editat poze in care poti sa scrii pe ele, cu acest gen de scris? https://www.facebook.com/....../photo.php !

5 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Photoscape. Iti descarci fonturi de pe www.dafont.com,intri in Control Panelpoi din bara de ss alegi FOLDERS si in stanga ti se deschide o caseta, tu alegi FONTS, si copiezi acolo scrisul downloadat. :) Apoi intri in Photoscape si il gasesti acolo la fonturi. Succes!

| Fdstra a răspuns:

Desigur, Photoshop, fara probleme.
Dar daca nu ai scrisul respectiv, trebuie sa il descarci : deloc greu :-j Intri pe www.dafont.com si iti alegi de acolo ce scris iti place, il downloadezi si apoi intri la Control Panel, apoi din bara de ss alegi FOLDERS si in stanga ti se deschide o caseta, tu alegi FONTS, si copiezi acolo scrisul downloadat. Apoi deschizi photoshop si ai acel scris in el;) Succes :) Pt mai multe intrebari nu ezita sa apelezi la ajutorul meu :D:D

| fuzzer a răspuns:

Photoshop.

| 8mariastar a răspuns:

Poti Folositonguehotoshop
Photoscape
PicMonkey
Pizap

| MariJuaNa32 a răspuns:

Pe photoshop, eu fac magii pe el editez pe el de un an doi, bafta sper ca am fost de ajutor