| Alexutza_Alexa_1999_gOz9 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi si eu multe informatii despre justin bieber in afara de wikipedia, dar nu de ex ce albume a lansat despre familia lui si am mai auzit ca este si o carte sau mai multe despre el cum se numesc?
Dau funda mersi :*!

1 răspuns:
| arcticmonkeys10 a răspuns:

Iti poti descarca wattpad, cauti carti cu numele de ceva gen "Fact about Justin Bieber" si o sa gasesti o groaza, eu asa am facut ca sa caut chestii despre Zayn. Si am gasit lucruri pe care le-a spus, cea facut cand era mic, faze amuzante.
Deci cauti pe wattpad. Sper ca am fost de ajutor!