| croissant a întrebat:

Buna kiss Stiti ceva noutati despre Radu Valcan? Funda ( Am inteles ca este cu Adela Popescu )

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Rawr_2309 a răspuns:

Da este impreuna cu Adela Popescu.
In toamna va aparea intr-un Musical pe ProTv in care va avea rolul de prof` de sport. Va juca alaturi de Adela Popescu, La La Band [ noua trupa care face furorii] si altii actorii.
Pa kiss

| andre3ea_1248 a răspuns:

Da,radu este de ceva timp cu adela popescu si se inteleg foate bune au fost si in cateva vacante impreuna unde s-au simtit minunat.iar o noutate ar fi ca el o sa joace intr-o telenovela noua numita Pariu cu viata. funda?

| freedom14 a răspuns:

S-au logodit, au fost la o nunta impreuna, pentru informatii intra pe www. acasatv.com