| elutzagty a întrebat:

stiti cum e senzatia il vrei si nal aia ceva de genu simt eu. ce sa fac in aceasta situatia il vreau si el nu vrea sa se combine cu mine?

Răspuns Câştigător
| zozosep a răspuns:

Pai e simplu.Mai intai ce varsta are el? Apoi e mult mai simplu prefa-te cu nu iti place de el. Vorbeste cu el in gluma.Nu il mai baga mereu in seama.Fii mai indiferenta.Si dupa sa vezi cum o sa alerge el dupa tine(iti spun din proprie experienta).De fapt pana la urma varsta nu conteaza toti baietii sunt asa daca au tot pe tava nu preutiesc.Iar apoi cand obsevra ca nu mai au fug dupa ce au avut ca sa aiba din nou.Atunci cand va alrga dupa tine nu te lasa asa din prima.Si apropo cand te faci ca nu il mai placi.Fa-o cu simt de raspundere adica sa nu ti se inmoaie picioarele la primul cuvant pe care ti-l zice.Mult succes!