| Ana9489 a întrebat:

Buna,stiti cumva cei care imaprt pliante cat au salariu?

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

In general din cate mi-au spus prietenele mele care au lucrat ca promoterite, pentru impartirea de pliante primesti intre 40 si 60 de Ron pe zi. Acum depinde desigur cate zile de lucru ai, nu ai un salar propriu zis, plata se face la zi si contractul e determinat.

| blondablonda22 a răspuns:

Sigur nu stiu cat e acum dar stiu cateva persoane care au impartit pliante si au luat 300-400 lei asta daca au zis adevaru. O zi buna sa ai.