| ßarbie a întrebat:

Bună.
Ştiţi cumva site-ul, programul cu care se fac pozele Keep calm?
Vă rog, altceva în afară de http://www.keepcalm-o-matic.co.uk/.
Vreau să scriu pe orice poză vreau, nu pe fundal doar de o culoare.
p. s : să apară şi coroniţa. :)

Dau fundă răspunsului cel mai convingător.

1 răspuns:
| Deea212 a răspuns:

Pe photoscape, de fapt pun poza cu keep calm deasupra pozei, dai pe photoscape la editeaza si mai jos e un patratel mic cu munti, etc, dai click pe el si dai la Poza. si alegi poza care vrei s ao pui pe deasupra si poti seta transparenta
laughing