| PiTiCDoUaPuNcTeIcS a întrebat:

Stiti niste site-uri pentru imagini frumoase? Cele mai bune primesc fundite!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| ValentinCN a răspuns:

Dai cautare google si gasesti o sumedenie de astfel de site-uri!
Totusi, te expui unui risc: http://lectii-photoshop.com/despre-illustrator-free-images-sau-imagine/

| george2014 a răspuns:

Www.notex.ro
Siteul ăsta este mai degraba o retea sociala in care poti imparti imagini si poze cu ceilalti. Din cate observ situl este nou dar ff bun si gasesti imagini de tot felul. Sper ca ti-am aratat exact ce ai nevoie.

| Frumușșică a răspuns:

Http://favim.com Siteul ăsta e frt buuuun, are poze de care vrei, e frt ușor de folosit, pozele sunt coool, sper sați placă. Fundăă?

| BiaBii13 a răspuns:

Http://www.imagehousing.com/
Un site cu poze foarte frumoase si cool.
Funda?

Alte răspunsuri