| dydy_1756 a întrebat:

Buna! Stiti vreun site unde as putea gasi episoadele seriei "Autobuzul magic" in limba romana? Va rog, stie cineva? Multumesc.Cine stie, primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe teava.ro si ai intrat la pagina principlala da? scrii autobuzul magic si ii dai enter si iti da apesi pe un episod si o sa iti dea 5 sau daca o mai posta doar atata am gasit si eu ori cum sper sa-ti placa episoadele dar terog daca stii cumva ceva de cursuri de chitara multi pupici pa!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu