| anonim_4396 a întrebat:

Buna,sunt Alexia si am 15 ani..eu vreau sa ma mut de la liceul la care am fost repartizata la unul mai bun si care este de mine (bilingv engleza). Vreau sa stiu daca te poti muta de la sfarsitul primului semestru. Daca stiti mai multe informatii despre mutatul la alt liceu va rog sa le scrieti.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Alexia2727272727 a răspuns:

Aha,deci nu se mai poate..eram putin derutata, am vazut ca au mai intrebat alti oameni pe TPU prin 2010, 2011 si te puteai muta de la sfarsitul primului semestru, ma gandeam ca nu s-a schimbat nimic.In fine, multumesc de raspuns?