| Andrey1994dey a întrebat:

Sunt băiat, Am o întrebare ce aş putea să port pe sub pantaloni când e frig, şi să fie confortabili?

16 răspunsuri:
| nekmario a răspuns:

Doar boxer ce altceva doar esti baiat si mai induri frigul putin

| blufen a răspuns:

O pereche de pantaloni de training sau un dres mai gros.

| Satango a răspuns:

Bună!

AI putea să porţi o pereche de ciorapi lungi cu chilot sub pantaloni pe timp de iarnă. Unele persoane spun că e anormal să poarte asta un băiat, UNELE! Dar oricum cine te controlează sub pantaloni? happy.
E destul de comfortabil şi îţi ţine de cald.
Baftă!

| Tofu a răspuns:

Colanti.

| rihanaaaaaa17 a răspuns:

Buna ai putea sa-ti iei o pereche de colanti...

| Carmen100 a răspuns:

Cred ca e a 10-a oara cand pui intrebarea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă pui aceleaşi întrebări de 20 de ori înseamnă că ori eşti bolnav, ori nu-ţi convin răspunsurile.

Păi ia să vedem... Colanţii nu-ţi convin, nici dresul şi nici alţi pantaloni mai subţiri. Atunci ce dracu vrei?

| LetMeHelp a răspuns:

Nişte colanţi, nişte boxeri, nişte "izmene", un dres de bărbat thinking, o pereche de pantaloni care sunt mai subţiri ca să nu se vadă. altceva nu mai ştiu.

| Deliia03 a răspuns:

Colanţii! laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate vrea izmene.Cum purta bunicu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Neeaaa, creează şi mai mare discomfort cică laughing De parcă ar purta şmirghel pe dedesubt. Colanţi nu, izmene nu, dres nu, ciorapi lungi nici atâtlaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai sa stea cu fundul gol in chiloti.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Colanti big grin sau dres gros.winking

| DoriKat a răspuns:

Boxeri

| MissVamp a răspuns:

Indispensabili,maica rolling on the floor Lol... De aia are fratele meu! tongue Si se simte chiar bine cu ei. laughing

| pthlover a răspuns:

Dres