| sweetgirl_2896 a întrebat:

Sunt fana Adam Lambert, care este parerea voastra despre el?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Hello! Si eu sunt mare fana Adam Lambert! Ma bucur ca exista mai multi fani pe siteul acesta! eu sincer am o parere foarte buna despre el.Are o voce superba! Baiatul este foarte talentat! imi plac foarte mult melodiile lui! pacat ca alti tot comenteaza de el. A fi diferit este ceva bine! sincer eu m-as plictisi foarte tare daca toata lumea ar fi la fel.Pacat ca Adam nu a castigat American Idol! eu zic ca el merita sa castige.
daca vrei sa afli mai multe despre el da click aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Adam_Lambert

te pup! bye!

10 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Canta bine tipu' happy

| Crisu a răspuns:

E prea talentat baiatu' si e si frumos.Pacat ca e gaywinking

| UninspiredName a răspuns:

Hey si mie imi place.imi place si cum canta si aspectul lui... e superb:X:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| OanaVlad a răspuns:

Eu un nenorocit! cand am auzit de el mi s-a parut ca e tare happy apoi am ascultat o melodie de-a lui si l-am vazut happy era suuuperb :X dar am aflat ca e gay crying broken heart n-am crezut dar apoi am scris la google imagini cu el am vazut ca se saruta cu... un baiat crying atunci am avut un mic shoc... deci acum nu-mi mai place si am o parere proasta despre el

| AlexandraFoo a răspuns:

Este dragut, rebel si canta super. Melodia preferata http://www.youtube.com/watch?v=X1Fqn9du7xo. La categoria machiaj nu imi place. Dar in mare nota 10! :d!

| Miki_2654 a răspuns:

E cel mai tare! pacat ca are 28 de ani, e din SUA si e gay crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. happy
Si eu sunt mare fana a lui
Are o voce. :X prea minunata
SI melodiile lui sunt superbe :X
preferata mea aste,, One,,
si mai ales cum se imbraca.
in 2 cuvinte:Il ador laughinghee hee

Fundita?big grin

| LovingAdam a răspuns:

Un singur cuvant e de ajuns sa il descriu pe Adam... PERFECT
Adica,serios acum,par perfect,,zambet perfect, ochi perfecti, personalitate perfecta, corp perfect, voce perfecta...

| naughtygirl15 a răspuns:

Perfect! Cui ii pasa ca e gay? Milioane de fete sunt moarte dupa el. Are o voce superba, incredibila, un stil foarte tare si este dragut, amuzant, fruuumos, un gentleman spre deosebire de altii...suuper sexy, atent cu fanii. Nu ai de ce sa il judeci ca e gay...Toti avem dreptul sa traim asa cum vrem. Daaaa'