| sweetchocolate a întrebat:

Buna`! Sunt fata, am 12 ani, 1.63 si 45 kg. Mie mi se pare ca arat bine, adica tind spre slaba nu spre grasa :o Cam cate kg ar trebui sa am? Si nu mai imi spuneti cu inaltimea-10= greutatea pentru ca aia e pentru adulti.

3 răspunsuri:
| JusTme_2312 a răspuns:

Pai la 1.63 undeva la 50 de kg ai fi perfecta pentru varsta ta, presupun.

| Turquoize a răspuns:

Pai.adevarul e ca greutatea recomandata este de 50 kg.

| Claudia_8122 a răspuns:

Daca tie iti place asa nu trebuie sa te iei dupa altii...intotdeauna exista o persoana careia sa nu-i placa si sa comenteze...cel mai important lucru este sa te simtii bine in pielea ta:*