| All3xutSsSa a întrebat:

Buna sunt fata si am o problema.de curand m-am dus sa ma tund
si i-am zis coafezei sa ma tunda intr-un fel si ea ma tuns intr-un alt fel. ce sa fac sa-mi creasca parul mult mai repede deoarece mie chiar nu-mi place cum imi sta. urasc cum imi sta.va rog mult sa ma ajutati

1 răspuns:
| Shawty a răspuns:

Incerca cu ulei de ricin este bun pentru ca intareste firul de par si iti va creste si mai repede eu am inceput sa il folosesc de o saptamana si nu iti pot spune ce efect are inca. dar poti sa incerci.Succes.Funda?