| georgiana_1345 a întrebat:

Sunt Georgiana, am 16 ani si sunt din Braila. Daca sunteti fete, sunteti de varsta mea si sunteti din Braila putem sa ne cunoastem. Ma gasiti pe dra.georgiana@yahoo.com si pe http://www.facebook.com/profile.php?id=100002624826810 si stabilim o intalnire. Va pup.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa dau add la id-ul tauhappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funditahappy
Poate intrii p mess sa vorbim.happy

| georgiana_1345 explică:

Primul venit, primul servit cu fundita. happy

| georgiana_1345 explică:

O sa intru in seara asta, dar nu stiu la ce ora. 8.30-9 cel mai probabil

| georgiana_1345 explică:

Oameni buni, vreau doar sa imi fac noi prietene! Nu sunt lesbi! laughing