| Inovssakura a întrebat:

Sunt in vacanta in costinesti si nu imi place plaja la care sunt( este langa hotelul meu ). Este una ft libera dar cred ca inteles ce de: pentru ca sunt multe pietre si alge scarboase inn apa. Nu imi place e oribil. Si vreau sa o conving pe mama sa mergem la cea aglomerata pentru ca acolo nu sunt pietre si pot sa innot si eu cum trebuie straight face

1 răspuns:
| niciunume a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru ca tine(la faza cu plaja) doar ca era in jupiter dar noi mergeam in neptun pentru balaceala si restul dar si mama nu prea a vrut sa mergem de pe plaja aia dar incearca sa-i spui mamei tale intro seara ca vrei sa te plimbi pe plaja si plimbativa pana gasesti un loc bun si ii spui cat de fin e nisipul si ca apa nu are alge si o intrebi daca nu puteti merge acolo maine (si plaja unde eram noi era aglomerata)si poate va treziti mai devreme sa prindeti locuri bune sau stati putin mai departe de apa
Funda?