| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Sunt in zodia gemeni si ma plictisesc repede singura, mai ales ca nu am o sora sau un frate.Si cum stiu ca mama nu vrea sa imi faca o sora sau un frate, as vrea sa adopte un copil. Dar nici asa nu vrea.As vrea sa o conving. Ea a trecut prin multe cu mine. Dar vreau o sora sau un frate mai mare! Cum sa o conving?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu prea ai cum, tu vrei un frate o soră, dar un copil, alt copil înseamnă multe responsabilităţi şi poate părinţi tăi nu mai vor să treacă prin aşa ceva şi consideră că tu le ajungi. Nu e aşa simplu, mama tata faceţi un copil şi copilul apare, nu. Chiar dacă ai avea un frate ar dura ceva timp până ar creşte şi te-ai sătura. Cel mai bine e să-ţi cauţi prieteni de vârsta ta. Baftă!

| Drauzy a răspuns:

Asta nu depinde de tine. depinde doar de parinti tai daca se hotarasc sa adopte un copil sau sa faca unul. aici nu ii poti influenta tu deloc. iesi afara si te joaca cu prieteni, sigur ai sa gasesti ceva care sa iti ocupe restul zilei. (si eu sunt gemeni ) tongue

| enya_2479 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti faci un prieten sau prietena dar sa fie ca o sora, prietena adevarata nu din astea care ii intalnesti la tot pasul "lasa`ma sa te las"

| euu03 a răspuns:

Me2laughing Si eu sunt tot gemeni smug si as vrea sa am o sora sau un fratesad