| anonim_4396 a întrebat:

sunt la profilul designer vestimentar si vreau sa stiu la ce voi da bac-ul. p. s sunt intra 9 doar vreau sa stiubig grin

2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Daca esti in clasa a 9-a, mai asteapta, ca abia stim noi, astia de-a 12-a, la ce dam bac-ul(si am aflat prin semestrul al 2-lea)! laughing) Pana ajungi tu in ultimul an de liceu se vor schimba mai multe decat crezi, la ce idei briliante si revolutionare au astia din invatamant! smug haos total, bucura-te de liceu, ca daca te stresezi de pe-acum cu problemele astea o sa albesti prematur! laughing

| asya a răspuns:

Nu are rost sa aflii acum, deoarece astia din invatamant se joaca de-a scoala.Tot schimba bacul de la an la an, batandu-si joc de noi elevii!