| Izabelllla a întrebat:

Sunt nehotarata big grin. Incurand voi face poze pentru album ( clasa a 8-a ) si nu ma pot decide in ce rochie sa ma imbrac. Ma puteti ajuta putin? happy. Multumesc :*!

2 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Heii Izabelllla.
Alege rochia care simti ca ti se potriveste mai bine. Sa fie mai sus de genunchi sau pana la genunchi. Nu mai scurta! Sa aiba o culoare frumoasa, nu prea stridenta. Incearca sa ceri parerile prietenelor tale si a catorva baieti :*.

| Jojiza a răspuns:

Hei, descrie-te putin ca sa-mi dau seama ce ti s-ar potrivi, si spune-mi cat ai da maxim pe rochie, ca sa-ti recomand niste site-uri :*