| PamPam_3003 a întrebat:

Sunt noua aici. Ma poate ajuta si pe mine cineva? M-ar interesa un program bun de editat poze. Nu conteaza daca e online sau nu. Dar daca mi-l dati as vrea si site-ul cu instructiunile.
Dau funda la primul raspuns, iar la restul vot! Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Deealovestpu a răspuns:

Www.photobucket.com e simplu de utilizat

| ihavenoidealel a răspuns:

Cel mai bun program este : photo scape; Http://www.youtube.com/watch?v=sGk-nT2VDws

| PamPam_3003 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar deja le stiam. Daca mai aveti si alte sugestii, va rog spuneti-le. Dau si funda si voturi. happy