| Miki_2661 a întrebat:

Buna :* sunt noua pe aici. Sper sa ne intelegem bine, si sa ne ajutam reciproc. pupici :*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

SA iti fie de bine doamna.

| CybeRAthlete a răspuns:

Bine ai venit. Suntem aici sa te ajutam cu orice problema ai avea!
Have fun si nu uita, ajuta si vei fi ajutat.
bafta

| ionika17 a răspuns:

Buna, bine ai venit in comunitatea TPUbig grin

| Mihai7best a răspuns:

Bine ai venit big grin

| Bia:X a răspuns:

Bine ai venit. eu sunt de ceva timp pe aici doar ca nu am mai intrat de vreo 3 4 luni:-D...sa ai cat mai multa activitate pe TPUhee hee...meritahappy

| Mihαelα a răspuns:

Bună, bine ai venit, mult succes şi sunt sigură că dacă vei fi de treabă îţi vei face mulţi prieteni pe aici, şi vei avea doar de cîştigat.Numai bine, pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Ghost_2224 a răspuns:

Si eu tot noua sunt.
Welcome love struck

| PuFFy_6962 a răspuns:

Buna!:love struck Bine ai venit kisspup

| DeathLord93 a răspuns:

Bine ai venit
Multe fundite in continuare happy