| dey11 a întrebat:

Sunt o mare impatimita a artei,, Origami 3d". As vrea insa sa fac un porumbel astfel, insa nu gasesc nicaieri un tutorial, cum sa-l fac. Am gasit doar o poza, si aia nu ma prea ajuta big grin
Ma puteti ajuta cu un site? Va rog, 3D sa fie, nu simple ca alea nu imi plac big grin
Merci!

1 răspuns:
| brutus123 a răspuns:

Salut! Si mie imi place tehnica prea cunoscuta oregami.Eu sunt la inceput.Stiu sa fac doar fete:D.Bun, sa revenim la subiect
http://spoturi.cinemall.ro/info/porumbel_origami.html
Sper sa te ajute.Bafta...Apropo...Fundoi?:D