| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe clasa a 8a si as vrea sa merg la COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA din Sebes, la mate-info. As vrea sa cunosc viitori colegi. daca vine cineva la mate-info in Sebes sa dea add la ID: dyanna_lidy pls big grinbig grin

2 răspunsuri:
| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Pai si eu sunt la CNLB ( Colegiul National Lucian Blaga ), ma rog, nu sunt in clasa a 8-a sunt in a 6-a, dar am prieteni care sunt in a 8-a si a 9-a si le este foarte greu happy. Intr`adevar CNLB este o scoala foarte buna si profesorii au multe pretentii. Dar nu ma bag, daca asta este alegerea ta happy Multi copii de la noi au ramas repetentii, copii care sunt in clasa a 9-a la mate-info.

Daca nu era treaba mea, scuzebig grinlaughing

| mihaibrasov a răspuns:

Ai vrea tu multe. Just relax.