| Ayumichan a întrebat:

Buna toata lumea, vreau si eu sa descarc melodia Hoobastank i don't think i love you si nu gasesc, de unde sa o iau, am cautat peste tot
si tot nu o gasesc, ma intrebam daca voi ma puteti ajuta, si sa imi spuneti
de unde o pot descarca...mersi

2 răspunsuri:
| Mihaela111 a răspuns:

Foloseste youtube downloader si descarci melodia direct cu link-ul de pe youtube fara dureri de capwinking

| Ayumichan explică:

Mihaela111 am incercat youtube downloader dupa ce mi-ai spus dar pe telef meu nu merge si cu videoclip...sad