| BiancaaBd a întrebat:

Tocmai am terminat clasa a 8a si parintii mei vor sa merg sa fac vacanta in Italia. Voi merge sa completez fisa de inscriere pe 5 iulie, dar intrebarea mea este daca pe data de 15, cand se vor afisa rezultatele cu repartizarile, eu trebuie sa fiu prezenta sa depun dosarul la liceul unde am intrat. Poate fi si altcineva care sa imi predea dosarul sau prezenta mea este obligatorie?

1 răspuns:
| Dooolce a răspuns:

Nu este prezenta ta obligatorie.Se poate duce si mama ta sa iti ia dosarul sa il duca la liceu.