| dydy1992 a întrebat:

Buna happy Tot aud ca se joaca Barn Buddy laughing
Dar nu stiu cum sa joc thinking Ce se face pe el? laughing
( Funda+vot happy

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Burn Buddy este un joc cu o ferma, plante si animale, ca la oricare alta ferma. Plantezi plante pentru a face bani si a cumpara animale. Cu ajutorul plantelor si animalelor faci bani si experienta cu care treci la nivelul urmator.
http://hi5.com/friend/games/Barn_Buddy-g2411-Arcade_Games.html?r=23&p=1 Aici este jocul!

6 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

E un joc interactiv un fel de Farmerama sau farmville pe facebook unde trebuie sa iti administrezi o ferma cu animale si plante, trebuie sa intri pe el la anumite intervale de timp pentru a lua recolta altfel o pierzi cam atat despre jocurile astea!

| Llillium a răspuns:

La inceput jocul pare destul de placut! Cresti flori, legume si alte chestii din astea, iti cumperi animalele si ce mai, asa cum o spune si numele, ai o "adevarata"ferma.Cu fiecare nivel incheiat primesti cate ceva si castigi chiar si cupe daca cultivi o anumita floare/leguma, etc. E interesant jocul, mai ales cand ii ai ca vecini pe prietenii din lista de hi5 sau facebook, insa jocul pare ca nu se mai termina si la un moment dat devine plictisitor(cel putin pentru. mine cam asa a fost). Am avut o perioada cand in fiecare zi stateam ore in sir sa am grija de ferma mea, dar acum am lasat totul balta si constat ca am pierdut timpul degeaba cu acest joc.In fine, daca te intereseaza poti sa-l incerci, daca eu una zic ca nu se merita. poti face lucruri mult mai placute decat asta.

| Georgiana98 a răspuns:

E un joc in care ai ferma ta cultivi plante si apoi le culegi poti sa
ai animale sa furi sa pui la fermele vecine gandaci si buruieni e un joc cool RECOMAND

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acest joc este pe hi5 cred ca si facebook, trebuie sa plantezi legume, flori, sa le ingrijesti, sa le vinzi, sa cumperi animale, decoratiuni cu banii stransi...si poti sa ai grija si de ferma prietenului sau poti sa ii si furi productia pe care o are. sper ca ti-am dat o idee despre acest joc.eu nu ma joc dar se joaca fratele meuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 723 si deva e plictisitor big grin

| Liviutsa a răspuns:

Mda si eu joclaughing...trebuie sa ai grija de ferma ta, sa plantezi plante si cu banii castigati pe ele sa-ti imbunatatesti ferma adicasadsa-i cumperi caine, baloti de fan, sa schimbi peisajul, sa cumperi mai multe animale, etc). Intri pe hi5 la jocuri dai la barn si apoi jocilaughing