| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

TPU! A comandat cineva de pe site-ul bonprix.ro? Daca da, as dori sa-mi spuneti cat costa transportul si in cat timp ajunge comanda. Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! eu am comandat mai multe produse, in mai multe arnduri, de pe bonprix.ro. Unele mi-au placut mult, chiar au fost foarte reusite,. pe altele le-am imi si returnat, dpeinde acum de gusturi. Transportul costa 19 lei, dar la comenzi de psete o anumita suma(sorry, nu stiu exact care) egrtauit. De asemenea, imi sunt oferte, poate ac e si aucm, datorita srabatorilor, cand ofera transport gratuit. Produsele au ajuns mereu in una-doua saptamani. La multi ani!

5 răspunsuri:
| Rolleer a răspuns:

Acum au niste promotii foarte bune: http://bit.ly/1stihpd

| Rolleer a răspuns:

Acum ai reduceri la Bonprix: http://www.redusimo.ro/shop/bonprix/

| puffii548 a răspuns:

La unele haine livrarea e gratuita. Si in vreo 2 zile vor veni. cam asa sunt produsele de pe internet
fundalove struck?

| Sw33tG1rl4ever explică (pentru puffii548):

Sincer, nu stiu nicio firma care livreaza produsele in doua zile. laughing)))

| puffii548 a răspuns:

Pardon 2 saptamani. Eram distrasa de artificii cam in 2 sau cel mult 3 sunt la tine. Scuze