| Andreea50 a întrebat:

A comandat cineva antiperspirantul Maxim de pe www.bluebridge.ro? In cat timp ajunge comanda si cat costa transportul? Are ceva efecte? Cat te tine un flacon?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Deeaa a răspuns:

Ajunge in aproximativ 1 spatamana maxim.Transportul este de 50 lei. Exete ciudate eu nu am avut asa ca eu cred ca e bun.Pe mine ma tine cam 1 luna si jumate dar isi merita bani. Fundita?