| Stefan_Sebi_1985 a întrebat:

Buna TPU...
Acum cateva zile, prietena mea s-a desparțit de mine dupa o relație de 4 luni. De 3 zile, nu ma pot concentra la nimic, sunt extrem de trist si plang...
Cum pot face sa uit de ea si sa nu ma mai doara?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Să o uiți dintr-o dată nu poți. Doar cu timpul o vei uita de tot.
Încearcă să îți ocupi timpul cu altceva, ieși pe afară, cunoaște persoane noi.
Găsește o activitate care să îți placă.

2 răspunsuri:
| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Incearca sa le spui prietenilor si cerele ajutorul, incearca sa petreci timp cu ei.

| Mynameis93 a răspuns:

Poți începe prin a șterge mesajele și pozele cu ea, prin a-i da block peste tot. Trebuie să uiți de ea. Să ștergi tot ceea ce are legătură cu ea. Sper că te-am lămurit