| Jojolicious a întrebat:

Deci. Iubesc un baiat care are prietena. El prima data s-a despartit de ea ca sa fie cu mine chiar de revelion, dar dupa cateva zile s-a impacat cu ea si s-a despartit de mine si...si-a cerut nenumarate scuze.Precizez ca el avea o relatie cu acea fata de 6 luni. Dar acum, am ramas prieteni desi eu il iubesc, iar el inca imi spune ca tine la mine.( El e cam timid )

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Intrebarea ta care este?

| LeontinAndrei a răspuns:

Da. Este frumos din partea lui ca si-a cerut scuze fata de tine. Asta denota respectul lui si in acelasi timp si o parte din afectiunea lui fata de tine. Daca el simte cu adevarat ceva pentru acea fata, acele sentimente vor trece intr-o perioada mai lunga de timp, insa... depinde si de persoana. Oricum, daca tine la tine si daca va dori, va veni din nou cu dorinta de a fi impreuna.

| muceacitalinda a răspuns:

Buna! pai nu am inteles ceea ce vei dar o sa iti raspund sincer poate pentru aceea fata a ramas bucatii de sentimente. daca si-a cerut scuze e foarte frumos din partea lui. ti-a spus ca tine la tine si chiar e ceva frumos. poti sa te impaci cu el faci tu primul pas daca nu-l face el. asteapta sa o uite pentru ca nu e usor dar imi imaginez ca si pe tine te-a durut sufletul. funda?

| muceacitalinda a răspuns:

Daca va iubiti meritati sa fiti impreuna! va pupic si astept vesti ce ai facut, sau mai bine zis ce ai facut! vreau vestii bune