| MaximSpeed a întrebat:

Salut,am 18 ani si prietena mea s-a despartit de mine dupa o relatie de 4 luni eu o iubesc foarte mult dar ea nu mai vrea sa fim impreuna zicandu-mi ca nu ne mai potrivim,nu am insela-to,jignit-o sau ceva de genul, ce sa fac pentru ca imi vine mereu sa plang, nu pot dormi noaptea si sunt mereu cu gandul la ea.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Aveti doar 18 ani sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri este normal, relatia s-a terminat mergeti mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să-ţi treacă, nu ai ce face.
Tipa nu te mai place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii mai place de tine. O fata nu te paraseste doar daca o bati sau alte chestii de genul.

| WarHammer02 a răspuns:

Omule am 21 de ani si iubita mea s-a despartit de mine dupa 1 an jumate cam aceleasi motive ar fi dar iti zic eu nu merita sa o recuceresti eu am incercat asta si stii ce am primit injuraturi si jigniri... degeaba asa ca cauta alta frate nu te merita! Daca te iubea ramanea cu tine nu conta nimic, simplu!

| ElizaCoco002 a răspuns:

De ce nu faci diferite chesti ca sa o recuceresti? De exemplu sa o inviti la o cina romantica, sau nu stiu sa-i faci cadouri sa o da-i pe spate, si sa faci diferite chesti cum ar fi sa scrii pe un carton "Te iubesc (cum o cheama pe iubita ta)" si sa te plimb prin oras si sa faci poza ca sa-i dovedesti ca mai ti la ea sau sa ceri sfaturi de la prietenii tai, sau ai ei sa aflii cum ai putea sa o recuceresti