| madelf a întrebat:

Acusica vine revelionul! E pentru prima data cand imi petrec revelionul cu mai multi prieteni si e pentru prima data cand dau un party la mine acasa.Ca sa fie o seara de neuitat... aveti ceva >propuneri?: Gen jocuri(cum ar fi Bolt), ce bauturi as putea sa iau? Astept orice >propunerebig grin<
Sarbatori fericite! \m/

Răspuns Câştigător
| mystery_6812 a răspuns:

Pai pentru inceput ca sa fie o seara de neuitat mai ales pentru tine incearca sa ascunzi chestiile ce se pot sparge pentru ca de obicei se sparg foarte multe chestii cand se dau party-uri acasa.

Apoi ai putea sa cumperi ca bautura cate putin din fiecare cum ar fi vin, gin, garone(rosu e genial), coniac, votka(combinata cu suc de mere), dar ai putea ruga pe cei care vin la tine sa aduca si ei cate ceva de baut pentru ca se bea foarte repede.
Cat despre jocuri, la un moment dat devine plictisitor.Atata timp cat e muzica buna si bautura cred ca va puteti distra destul de bine.