| OanaBoni a întrebat:

Am 12 ani, 1, 72 cm si 49 kg...este cv normal?

(toti ma fac girafa, deci acum mi-as dori sa fiu putin mai mica la inaltime ca toti sa nu ma mai faca girafa crying)

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Şi tu îi bagi în seamă? Lasă-i să vorbească, bârfească, să nu îţi pese de ce spun ei, adică, tu ai putea avea un viitor strălucit, la înălţinea asta, în modeling. Şi lasă, că doar săracii nu au alt ceva de vorbit. Dacă este normal, în ziua de astăzi maii e ceva normal? Şi dacă ai fii perfectă cineva ţi-ar găsii părţi rele. Bine, întradevăr, nu este normal, nu aş avea de ce minţii. Dar lasă aşa. Toţi avem greutăţi, fiecare trebuie să îşi care crucea, nu?
Baftă multă, multă!

| nicoleee30 a răspuns:

Nu-i lua in seama! Cine te iubeste,te iubeste exact asa cum esti tu. Si crede-ma asta este o chestiune care se intampla doar acum, cand vei creste nu se intampla + ar trebui sa fii mandra, poti deveni supermodel smug Si nu se vede ca te-a ingrasat pentru ca esti inalta! Barbatilor le plac femeile cu picioarele lungi smug Stai linistita si incearca sa te gandesti la avantajele faptului ca esti inalta smug Te pup :*

| FollowTheLight a răspuns:

Stai linistita, chiar daca esti mai inalta decat ei asta nu e ceva de rau. Daca iti mai zic girafa le zici: Daca eu is girafa voi sunteti furnici bai!
Sau:Cum eee aerull acolo jos?
Lasa-i in pace.
Esti ok si asa.

| LFCFan a răspuns:

Cine te mai numeste i-a caietul de matematica si da-le peste fata.Crede-ma nu o sa te mai numeasca rolling on the floor)