| AnonymNumeValy a întrebat:

Buna TPU am 12 ani si as vrea sa practic un hobby eu vreau sa merg la ore de dans street dance as vrea aici http://www.monitorulsv.ro/......leria-Mall dar, nu stiu cum sa spun. acolo e si vara mea si eu cred ca ar spune ca o copii:( si in plus mi-ar fi tare rusine sa ma zbenguii acolo :))) va rog frumoos dau funda

Răspuns Câştigător
| KamyPupiki1234567890 a răspuns:

Pai...parerea mea este ca ii poti spune asa:
,, Am venit si eu deoarece vreau sa fac si eu niste cursuri de dans.N-o sa te fac de raslaughing. Promit!, fundita?

1 răspuns:
| ana2205 a răspuns:

Eu zic sa mergi, in primul rand trebuie sa-ti invingi teama, iar dupa cateva ore sa capeti incredere in tine si nu vei mai avea nicio retinere.
Cat despre vara ta, spune-i ca vrei sa faci ceea ce-ti place, si sa priveasca parea buna a lucrurilor va puteti imprieteni mai bine big grin