| DeeA_6936 a întrebat:

Am 13 ani,. fac 13 ani si as vrea sa`mi fac mai multi prieteni pe TPU! Daca doriti sa`mi lasati id-urile voastre de mess as fi "happy" sa zic asa, nu cunosc asa multa lume...si vreau sa ma imprietenesc cu voi daca se poate! Multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu alerga după prietenii virtuale că sunt adevărate capcane!
Ai mare grijă, în spatele unui calculator se poate ascunde o persoană rea intenționată. Nu mai specifica vârsta!
Prietenii reali sunt mai potriviți.
Pa, pa.

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Girl_emo57

ne vedem p mess:X:X:Xwinkingbig grin

| Dollicious a răspuns:

Heii ma cheama Anda, sunt din Muresh si eu fac 13 ani, id meu de mess:little_lovely_girl98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt cristina id e mess: cernat.cristina@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lee_adysensei