| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am 13 ani, si nu stiu cum m.am indragostit lulea. Deci, tipul pe care.l plec din octobrie l.am cunoscut cand se luase de bff-ul meu, am mers la el si i.am zis revoltata; bai, fraiere, de cine te iei tu? apoi mi-a zis : mars ma. Apoi a inceput sa se uite lung la mine de cate ori ma vedea,uneori chiar fix in pupilele mele, imi era uneori rusine ca se holba la mine in halul ala, apoi ma holbam si eu la ell laughing (ciudat, stiu) apoi a inceput sa, mi dea coate ( coate dragute, nu va imaginati ca ma imbrancea), si primul cot a fost insotiit de propozitia : acum, nu ma mai faci fraier? Si i-am zis ca nu , apoi coate pana la un moment dat dupa o luna a inncetat, dar se tot uita mereu la mine, am mers la o olimpiada impreuna si la aflarea rezultatelor, eu eram in fata si el in spate(coboram scariile) si m-a intrebat daca am intrat la olimpiada, inainte strigandu-mi numele tare. Apoi i-am zis ca.l plac, a zis ca are doar 12 ani si ca nu vrea relatei dar vrea sa fim prieteni f f buni, nu s-a intamplat asta deoarece se holba mereu la mine si na... apoi a urmat o perioadata de pauza, eu stateam in clasa mea, el in clasa lui, apoi cand ma vede ma saluta, o data m.a salutat de 3 ori intr-o zii...Credeti ca ma place? De ce?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Te vrea pentru futai.

3 răspunsuri:
| Aurora99 a răspuns:

Pe vremea mea, la 13 ani nu stiam ce-i aia puță

| fraumara a răspuns:

Daca e mai mic, nu cred ca e vreo problema...
Acum, el te tachineaza...Cel mai bine e sa ramaneti prieteni buni, sa va apropiati si sa te convingi singura daca te place sau nu.

| teddybearhaveanapple a răspuns:

Si eu am 13 ani. Si eu sunt indragostita lulea de un baiat si te inteleg. Probabil ca vrea sa iasa in evidenta, sa-ti atraga atentia intr-un mod deosebit. Doar ca nu este pregatit. Ai rabdare. Daca te deranjeaza cum se holbeaza la tine spune-i, nu ai nimic de pierdut.