| DarkNight123 a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si de cateva zile ma simt tot timpul obosit si ma doare in partea stanga a inimii in zona ficatului mai tot timpul ce este? Scuzati categoria fundahappy

2 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

In primul rand ficatul e in dreaptalaughing si reposteaza intrebarea la rubrica medicina, acolo iti va raspunde cineva in timp mai scurt. Posibil sa fie splina, pancreasul, nu stiu sigur!

| abNb a răspuns:

Mergi la medic straight face acolo vei primi un consult si un raspuns mult mai repede si mai bun straight face