| Skynox a întrebat:

Am 14 ani si in mai fac 15. Si am destule fire de par intre sprancene, nu cat sa nu se vada si nici sa fie unite. Destul. As vrea sa ma pensez, dar la banchet. Dar nu vreau dupa sa ma pensez la 2 saptamani. Exista vro metoda sa creasca mai greu. Sau deloc, ar fi bine laughing) ni vreau acum sa incep sa ma pensez la 2 saptamani. Ma pensez doar intre sprancene. Chiar nu se poate face nimic sa creasca mai greu/deloc/raaar? laughing) sa-l dau cu apa oxigenata sa se decoloreze? Sa fie blond? Idei va rog
Funda!

1 răspuns:
| Peşetz_Emma_1994 a răspuns:

Un pensat durează 10 minute... dacă e vorba de bani, sunt tot felul de tutoriale pe youtube care te invață cum să le faci singur/ă