| bzzbzz a întrebat:

Am 14 ani. Vreau sa imi cumpar un aparat foto profesional... vreau sa fac un hobby din asta. :X (iubesc fotografia) Imi puteti recomanda ceva, la un pret accesibil?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| alexuts28 a răspuns:

Nikon, dar nu este chiar ieftin, cunosc pe cineva care a dat 23 de milioane ( bani vechi) dar pozele sunt profesonale :X Poti strange banii care ii primesti de la rude de sarbatori, de ziua ta... dar mai cumpara-ti ceva dulce, sau ceva, pentru ca la un momentdat te vei enerva ca nu ajungi la suma si vei cheltui mult.Nu trebuie sa il cumperi acum, il iei mai tarziu, pentru ca acum oricum nu te poti angaja big grin Sper ca ti-am fost de folos.

| Claudiu13 a răspuns:

Eu iti recomand un Sony! Este o firma foarte buna, pozele sunt profesionale si in plus are un design mult mai frumos fata de Nikon.