| mOnAsX a întrebat:

Buna TPU am 2 intrebari. 1) Daca pe siteul de la Vodafone e un telefon (ex:Nokia C1) daca ma duc in magazinul Vodafone trebuie sa aiba toate telefoanele de pe site in magazin? si 2) Ce sa aleg dintre Huawei G6609 sau LG T385? funda!

1 răspuns:
| GeoxGeo a răspuns:

1.Nu, nu e neaparat. E posibil sa nu aiba toate telefoanele pe stoc, dar am impresia ca poti comanda telefonul dorit de pe site-ul lor.
2.Depinde de ce vrei tu sa faci cu el. Daca vrei sa dai mai multe mesaje, recomand Huawei-ul, daca il vrei mai mult pentru. jocuri, ia-ti LG-ul. Eu as opta pentru el.