| Francesca17 a întrebat:

TPU!
Am 2 intrebari pentru voi:
1. Ce vreti sa va faceti and veti fii mari?
2.Doriti sa Ramaneti in Romania sau sa plecati in alta tara?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi doresc să profesez în domeniul juridic şi să mă stabilesc în Norvegia.
Baftă!

| AG a răspuns:

Buna
Nu stiu exact ce voi face, parinti vor sa fac farmacia dar eu as vrea sa fac o facultate de arte vizuale. Dar stiu ca orice as face nu raman in Romania. Dupa facultate am de gand sa plec in New York.

| Francesca17 explică:

App Dau Funda! Multumesc Anticipat!

| Mayar a răspuns:

1. Arhitect pentru ca mereu se construiesc cladiri
2. Abia astept sa plec din tara asta ca numa aia smecheri o duc bine, iar cei cu constiinta si cu minte sunt calcati in picioare!

| santy a răspuns:

Buna! 1.eu nu cred ca mai exista foarte multe meserii de viitor si profitabile in acelasi timp poate doar in costructii auto sau sa deschizi un cabinet psihologie...foarte multa lume are nevoie de un sfat psihologic autorizat(in acest caz trebuie sa citesti mult)...pe mine personal ma atrag afacerile.SI la a doua intrebare as ramane in Romania orice ar fi.Bafta!

| IchHabeKeineName a răspuns:

Doctor veterinar. Doresc sa plec din tara. In Romania nu o mai poti duce bine. Nu mai exista doar cateva persoane civilizate, si care sa mai aiba si minte. Nu as pleca numai pentru bani, as pleca pentru ca e "o alta lume" in tarile bine dezvoltate. Oameni care vor sa te ajute, bine crescuti.