| MaDaMadalina18 a întrebat:

am de făcut rezumatul la povestea lui harap-alb de ion creanga pe momentele subiectului! Îmi puteți da și mie niște site-uri?

Răspuns Câştigător
| Denvar a răspuns:

Daca ai citit Povestea lui Harap-alb nu ar fi greu sa faci pov. pe momentele subiectului! are in jur de 60 pagini cartea...

4 răspunsuri:
| Abcdefg123 a răspuns:

Http://www.referat.ro/......d117f.html

si ii dai si tu download :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie miar trebuie propozitiicu Harap-Alb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti da si mie ca si eu am de facut mai am si inca 6 despre altceva si imi i-a 5 foi de studentesc una

| Stavarache_George_1995 a răspuns:

Aici gasesti rezumatul basmului Harap-Alb. Cred ca este singurul site care il ofera atat de bine. Scurt, la obiect si de nota 10! https://rezumate-pe-net.blogspot.ro/......-basm.html