| MariaQuenn27 a întrebat:

Buna TPU!
Am doua întrebări :
1)Dati-mi și mie nume de site (nu aplicații) care ajuta la facerea la mai multi followeri pe Instagram va rog, dau funda.
2)Exista site de ajutat prietenii să obțină followeri fara să știe? Știu că este o întrebare proasta dar am o prietena fara viitor pe insta. Va rog dau funda

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

"O prietena fara viitor pe Insta"

laughing)))))) Nu știam că se cere acum un viitor în Insta.

Să dea Dumnezeu să nu mai existe mizeria aia de aplicație, ce are, dovedit cu studii serioase, numai efecte negative asupra stării mentale a utilizatorilor săi. Peste 30% din utilizatori au o părere mai proastă despre ei, de când au cont pe Instash1t.