| Ramonariu03 a întrebat:

Am fost ieri intr.un magazin si am auzit o melodie doar ca nustiu cum se cheama stiu doar cateva versuri : no way.no in. you can be far away far away. O canta o fata si e ritmata melodia. Am cautat foarte mult piesa doar ca nu am gasit o nicaieri, poate stiti voi. Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nicki18 a răspuns:

Nu e Titanium- David Guetta feat. Sia?
http://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg
Si,pentru ca sunt aproape sigura ca asta e cantecul, da-mi voie sa te corectez: versul corect este: I'm bulletproof, nothing to lose,
Fire away, fire away.