| rebecutza99 a întrebat:

Am fost in vacanta, iar pe drum la intoarcere am facut doua poza pe aparatul foto CANON POWERSHOT A590 IS. Am butonat ce am butonat pe acolo, iar peste cateva zile le-am gasit numai pe cele doua in aparat, iar restul au disparut. Este posibil sa le fi bagat pe o lista separata? Please, dau funda, nu mai situ ce sa fac sad

1 răspuns:
| IOANAGRIGO a răspuns:

E posibil sa le fi sters din greseala.mi s-a intamplat si mie. trebuie sa mergi la un specialist.happy