| JustChocollatte a întrebat:

Am fost la mare cu niste prieteni, si rude. Erau prezenti si unii prieteni de ai prietenilor mei.si cum toti stiau sa inoate. am intrebat pe un baiat din ei daca vrea sa ma ajute sa invat si a zis ca da, dupa vreo o ora si ceva am prins miscarea, am stat de vorba. povesteam etc. (asta fiind in ultima zi de plaja) si m-am atasat de el, cred ca si el de mine chiar daca era cam indiferent. Eu am 16 si el 24 cam asa. intentia mea nu era si nu este sa ma combin cu el. Dar oare cum nu stiu. daca a fost atractie fizica sau altceva, am ras ft mult laughing era tare amuzant, si ii duc lipsa, cand am ajuns acasa nu simteam tristete. ci un gol in mine.Parca mai voiam sa mai radem. d-astea. Ce credeti ca a fost? funda. vreau raspunsuri rapid

2 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

E posibil sa-ti placa de persoana lui. Nu e nimic rau in asta, aceasta lipsa va trece cu timpul.Sau cine stie, poate chiar te-ai indragostit de el, mai ales daca te facea sa razi.

| Dariusuu a răspuns:

A fost o atracție, te-ai simțit bine cu el e și normal.
Puteai să-i ceri facebook-ul sau un număr de telefon să păstrați legătura.

Te pup.